ورود به پورتال | انتخاب زبان:
دوشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > کلنگ زنی طرح ساماندهی و کنترل سیلاب مسیل های سد بردول در شهرستان پارسیان


  چاپ        ارسال به دوست

کلنگ زنی طرح ساماندهی و کنترل سیلاب مسیل های سد بردول در شهرستان پارسیان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای هرمزگان، در پنجمین روز از دهه ی مبارک فجر، همزمان با چهلمین سال طلوع فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران کلنگ ساماندهی و کنترل سیلاب مسیل های پارسیان در محدوده پایاب سد بردول باحضور فرماندار پارسیان، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان دکتر ملایی، امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان حاج احمد خنجی، دکتر شجاعی معاونت طرح وتوسعه شرکت آب منطقه ای، شهردار و شورای اسلامی شهر پارسیان و با حضور مردم و مسئولان و کارشناسان به زمین زده شد.
در این مراسم ابتداء تلاوتی چند از کلام الله مجید قرائت شد سپس دکتر ملایی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان از همه حاضرین و همه کسانی که در این امر خیرخواهانه پیگیر بوده اند و همکاری شایانی نموده اند تقدیرو تشکر کردند، ایشان گفت : مایه ی خرسندی ماست که امروزه توانسته ایم با تعامل خوب و سازنده به یکی از دغدغه های همیشگی و دیرینه ی مردم شهرستان پارسیان خاتمه بدهیم تا پس از آن کشاورزان و شهروندان در آسایش و امنیت به زندگی وخود فعالیت ادامه دهند، مسلما این امر جز در سایه خدمت و تعامل و همراهی همه دستگاه ها نبوده، همچنان که امروزه شاهد توسعه ی و پیشرفت و بالندگی روز افزون استان هرمزگان هستیم. وی همچنان اضافه کرد حجم کار و عملیات تقریبی این پروژه بیش از ١١میلیارد تومان پیش بینی شده است.
فرماندار شهرستان پارسیان محمد رادمهر در آیین کلنگ زنی از پیگیریهای همه متولیان بخصوص مدیرعامل آب منطقه ای و کارشناسان مربوطه و ستاد حوادث غیر مترقبه ی استانداری و همه ی کسانی که همکاری و همدلی نموده اند که این طرح عظیم فاز کار عملی و محقق شود تقدیر و تشکر کردند.
سپس در خصوص اهداف طرح و ارکان طرح و اهم اقدامات انجام شده و مشخصات فنی این طرح دکتر صالح ارشد به نمایندگی از شرکت مهندسین مشاور جاماب توضیحات درخوری ارائه نمودند.


١٥:٤٧ - دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٢٧٩    /    تعداد نمایش : ٤٥خروج
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال سایت متعلق به شرکت مهندسین مشاور جاماب می باشد.