For a better experience, click the Compatibility Mode icon above to turn off Compatibility Mode, which is only for viewing older websites.

 • پنجمین اجلاس سراسری مسئولیت‌پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی

  شرکت مهندسین مشاور جاماب در پنجمین اجلاس سراسری مسئولیت‌پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی با رویکرد اعطای جایزه ملی هاتف(همبستگی اقتصادی، توسعه فرهنگی)که با حضور شرکت‌های بزرگ دولتی و بخش خصوصی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد با توجه به ارزیابی های صورت گرفته در زمره شرکت های موفق و شایسته تقدیر قرار گرفت.

 • طرح جامع شبکه های فرعی آبیاری و زهکشی استان آذربایجان غربی

  خدمات انجام مدیریت طرح جهت طرح جامع و شبكه‌هاي فرعي آبياري و زهكشي و احياء اراضي آبخور رودخانه‌هاي مرزي كشور واقع در استان آذربایجان غربی به منظور توسعه كشاورزي در وسعت ۶۱۵۷۰ هكتار در محدوده‌های تعیین شده از طرف مجری طرح جامع و شبکه های آبیاری و زهکشی فرعی رودخانه های مرزی کشور به عهده شرکت مهندسین مشاور جاماب گذاشته شده است.

  بیشتر بدانید ...

 • مدیریت شبکه فرعی آبیاري و زهکشی بخشی از اراضی استان خوزستان حوزه رودخانه هاي دز و کارون

  به منظور ارتقاء سطح توسعه در استان های خوزستان و ایلام به مساحت حدود 550 هزار هکتار، اراضی منطقه در قالب پروژه های مختلف جهت انجام عملیات عمرانی آب و خاک مورد بررسی قرار گرفته است که از مجموع پروژه‌های تعریف شده در قالب 32 پروژه و در سطح 5 ناحیه دز و شاوور، شوشتر، اهواز، آبادان و خرمشهر و کرخه ایلام به وسعت تقریبی 97500 هکتار در آذرماه 1393 از سوی کارفرمای طرح (موسسه جهاد نصر) به مشارکت مهندسین مشاور جاماب و زیستاب ابلاغ گردید که در حال حاضر در دست اجرا و پیگیری می باشد.

  بیشتر بدانید ...

 • طرح و ساخت شبکه های فرعی آبیاری و زهکشی استان خوزستان

  شرکت مهندسین مشارو جاماب در پروژه های طرح و ساخت شبکه آبیاری و زهکشی فرعی ناحیه های عمرانی 3 و فجر شمالی رامهرمز، جنوب کرخه نور- ناحیه قدس-هویزه، دشت دوسالق 2و3و4 را با توجه به ماهیت EPC بودن پروژه به عنوان طراح و مسوولیت بخش کنترل کیفی (نظارت) بر پروژه های مذکور به عهده دارد.

  بیشتر بدانید ...

 • مطالعات مرحله اول و دوم تجهیز و توسعه سامانه آبیاری در سطح 8000 هکتار اراضی شهرستان میناب

  پروژه مطالعات مرحله اول و دوم تجهیز و توسعه سامانه آبیاری در سطح 8000 هکتار اراضی شهرستان میناب، ازنظر تقسیمات کشوری در محدوده بخش مرکزی شهرستان میناب از استان هرمزگان استقرار پیداکرده است و به لحاظ تقسیمات هیدرولوژیک، در حوزه آبریز بندرعباس- سدیج و محدوده های مطالعاتی میناب و شمیل- تخت واقع شده است. استان هرمزگان با مساحتی در حدود 68475 کیلومترمربع یکی از استانهای جنوبی کشور می باشد که از سمت غرب با استان های بوشهر و فارس، از شمال با استان کرمان و از سمت شرق نیز با استان سیستان و بلوچستان همسایه است و از سمت جنوب به سواحل خلیج‌فارس و دریای عمان منتهی می شود.

  بیشتر بدانید ...

 • طراحی کامل مجموعه و تامین مصالح و تجهیزات و اجرای فاز اول اراضی شرقی منطقه ویژه اقتصادی ری

  منطقه ویژه اقتصادی ری درکشور ایران، استان تهران، شهرستان ری قرار گرفته است. این منطقه ی ویژه با عبور آزاد راه خلیج فارس به دو محدوده ی 1100 هکتاری و 550 هکتاری تقسیم شده است. که در مجاورت این منطقه، آزاد راه خلیج فارس در مرز غربی، شهرک صنعتی شمس آباد در ناحیه ی شمال و شمال شرقی، شهر فرودگاهیی در غرب سایت 550 هکتاری، رودخانه شور در مرز جنوبی، جاده ی کمربندی سوم تهران (بزرگراه غدیر) در جنوب سایت و زمین های بایر توسعه آتی پروژه در سمت شرق و جنوب شرقی قرار گرفته است.

 • انجام خدمات مدیریت یکپارچه بهره برداری و کنترل برداشت از منابع آب استان لرستان

  تدوین و استقرار یک نظام منسجم تخصیص آب با ایجاد تعادل منطقی میان عرضه و تقاضا و بهره‌برداری از منابع،‌ متناسب با توان و پتانسیل آن‌ها یکی از الزامات مدیریت صحیح بر منابع آب کشور می‌باشد. هدف اصلی در این مطالعات، " تدقیق مصارف منبطق بر سطوح اراضی آبی و بررسی تخصیص آب طرح های استان در قالب سهم‌های منابع استان" خواهد بود. جامآب به فراخور طرح‌های متعدد جامع و استراتژیکی که در زمینه منابع آب در سطح کشور در دست انجام داشته و همچنین به اتکای توانمندی و خبرگی کارشناسان متخصص و دارای تجربه بالا در این زمینه، شناخت دقیقی از فرایندها و پیچیدگی‌های حاکم بر مسیر اعطای تخصیص در وزارت نیرو حاصل نموده ، و همواره تلاش نموده است تا نسبت به ارائه پیشنهاد و یا پشتیبانی فنی به سایر نهادهای متقاضی و یا ذی‌نفع در امر تخصیص اقدام نماید.

 • خدمات مشاور راهبردی ستادی طرح توسعه سامانه های نوین آبیاری

  سامانه های نوین آبیاری به عنوان یک ابزار کارآمد و موثر در ارتقاء بهره وری آب کشاورزی با استفاده بهینه از منابع پایه، در قالب یکی از اصلی ترین و اولویت دارترین پروژه های اقتصاد مقاومتی در سطح کشور می باشد. اثربخشی و تحقق اهداف این طرح مستلزم پایش مداوم و نظارت عالیه بر فرآیندها و عوامل اجرای طرح در سطح کشور می باشد. در همین راستا شرکت مهندسین مشاور جاماب بعنوان مشاور راهبردی ستادی توسط مجری محترم طرح توسعه سامانه ها تعریف گردید.

  ادامه