درباره پروژه


رودخانه کرخه در حوزه آبریزی به وسعت 50000 کیلومتر مربع جریان دارد. سرشاخه های این رودخانه در سلسله جبال زاگرس از دامنه های جنوب الوند آغاز می گردد. این رودخانه از شمال به جنوب در جریان بوده و در انتهای جنوبی حوزه در استان خوزستان به سمت شمال غرب تغییر جهت داده و به هورالعظیم در مرز ایران و عراق منتهی می گردد. سد مخزنی کرخه و شبکه های آبیاری پایاب آن از جمله امکانات ذخیره سازی شناسایی شده در این حوزه می باشد. با اجرای این طرح گام موثری در زمینه تولیدات کشاورزی و تولید انرژی برقابی برداشته شده و با اجرای طرح های کنترل سیلاب و حفاظت اراضی از زیان های فراوانی که به منابع اقتصادی- اجتماعی منطقه وارد می شود جلوگیری بعمل خواهد آمد.


انجام مطالعات پایه، طراحی تفصیلی مطالعات اجتماعی، نظام های بهره برداری و ایجاد تشکل های بهره برداران از شبکه، تامین مصالح و اجرای عملیات شبکه های فرعی آبیاری و زهکشی، تجهیز و نوسازی اراضی و سیستم زهکشی زیرزمینی واحد عمرانی قدس در مساحت حدود 3465 هکتار
شرکت مهندسین مشاور جاماب در پروژه طرح و ساخت شبکه فرعی آبیاری و زهکشی، تجهیز و نوسازی مزارع و زهکشهای زیرزمینی اراضی جنوب کرخه نور- ناحیه قدس هکتاری فجر رامهرمز با توجه به ماهیت EPC بودن پروژه به عنوان طراح و بخش کنترل کیفی و شرکت جهاد نصر اصفهان به عنوان بخش تامین کننده کالا و اجرا وظیفه عملی شدن هدف پروژه های مذکور را طی قرارداد شماره 211-91 از سوی موسسه جهاد نصر به عنوان کارفرما برعهده گرفتند.
<
شرکت مهندسین مشاور جاماب

در سال 1354 با نام شركت مهندسين مشاور عمران و توسعه منابع آب ايران در تهران به ثبت رسيد و در زمينه مطالعات و توسعه منابع آب آغاز به كار نمود و سپس در سال 1365 به شركت مهندسين مشاور جاماب تغيير نام داده و فعاليت نوين خود را با مطالعه مرحله اول طرح جامع آب كشور آغاز نمود و از آن زمان تاكنون با برخورداري از كادر تخصصي مجرب و تجارب حاصله از انجام طرحهاي مطالعاتي مهم ملي و منطقه‌اي، نقش مهمي را در صنعت آب كشور ايفا مي‌نمايد.

آدرس شرکت

تهران, خیابان زرتشت غربی, پلاک 42, کد پستی:1415753999

تلفن: 88962990-88969710 نمابر: 88963103