درباره پروژه


شرکت مهندسین مشارو جاماب در پروژه های طرح و ساخت شبکه آبیاری و زهکشی فرعی ناحیه عمرانی 3 و فجر شمالی رامهرمز با توجه به ماهیت EPC بودن پروژه به عنوان طراح و بخش کنترل کیفی و شرکت جهاد نصر کرمان به عنوان بخش تامین کننده کالا و اجرا وظیفه عملی شدن هدف پروژه های مذکور را طی قرارداد شماره 203-91 از سوی موسسه جهاد نصر به عنوان کارفرما برعهده گرفتند.


دشت رامهرمز در جنوب شرقی اهواز قراردارد و یکی از پهنه های اصلی کشاورزی استان خوزستان می باشد. محدوده طرح توسعه در برگیرنده تقریبا تمامی اراضی روستایی است که به طور سنتی از رودخانه اعلا حقابه داشته و از جریان آن استفاده می کرده اند. رودخانه اعلا در جهت عمومی شرق به غرب دشت در جریان است و آن را به 2 ناحیه شمالی (ساحل راست) و جنوبی (ساحل چپ) تقسیم می کند. بلافاصله در پایین دست دشت رامهرمز، رودخانه اعلا به رودخانه مارون پیوسته و رود جراحی را تشکیل می دهد. رودخانه اعلا و دشت رامهرمز بخشی از حوضچه آبریز رودخانه جراحی است که در بردارنده تعدادی دیگر از پروژه های آبیاری نیز هست.
1- تحقیق، پژوهش، بررسی، مطالعه، برنامه ریزی، نقشه کشی و تهیه طرحهای جامع اجرایی فنی و اقتصادی در زمینه های انتقال آب ،آبیاری و زهکشی و عمران.
شرکت مهندسین مشاور جاماب

در سال 1354 با نام شركت مهندسين مشاور عمران و توسعه منابع آب ايران در تهران به ثبت رسيد و در زمينه مطالعات و توسعه منابع آب آغاز به كار نمود و سپس در سال 1365 به شركت مهندسين مشاور جاماب تغيير نام داده و فعاليت نوين خود را با مطالعه مرحله اول طرح جامع آب كشور آغاز نمود و از آن زمان تاكنون با برخورداري از كادر تخصصي مجرب و تجارب حاصله از انجام طرحهاي مطالعاتي مهم ملي و منطقه‌اي، نقش مهمي را در صنعت آب كشور ايفا مي‌نمايد.

آدرس شرکت

تهران, خیابان زرتشت غربی, پلاک 42, کد پستی:1415753999

تلفن: 88962990-88969710 نمابر: 88963103