مطالعات مرحله اول و دوم تجهیز و توسعه سامانه آبیاری در سطح 8000 هکتار اراضی شهرستان میناب

تیم پروژه

شركت مهندسين مشاور جاماب تمركز خود را در پروژه های سد سازی و شبکه های آبیاری و زهکشی و مهندسی رودخانه قرار داده و تلاش نموده است تا جايگاه و نقش خود را به يك شركت برتر در سطح ملي در زمينه خدمات فنی و مهندسی ارتقا داده و در جايگاه مشاور تخصصي، در راستاي اهداف و برنامه هاي مديريت منابع آب كشور و پروژه های آب و خاک قرار دهد. در اين رابطه امور سد، رودخانه و شبکه های آبياري و زهكشي قابليت خود را در حوزه هاي مرتبط با اين جايگاه از جمله تكاليف و خدمات مهندسي مرتبط با راهبردهاي توسعه پایدار آب و خاک كشور و نظام هاي بهره برداري، نگهداري و بهسازي و نوسازي تقويت نموده است.

مدیر پروژه مهندس حمید مصاحبی

Email: minab@jamab.ir

شرکت جاماب با استفاده از خرد جمعي، دانش و تجربيات حرفه‌اي عده ای از كارشناسان و اساتید توانمند كشور، در راستاي همگامي با تحولات فني جهاني و با نگرشي دقيق به استانداردهاي معتبر و جهاني انجام خدمات مختلفي را در زمينه‌هاي طراحي و نظارت شبکه های آبیاری و زهکشی به عهده دارد. حاصل انجام خدمات بر شمرده در این مجموعه، احراز سهمي به سزا در توسعه پايدار كشور و كسب جايگاهي ويژه در مجامع مهندسی بوده است. به گونه ای که در حال حاضر نقشی کاملا پر رنگ در خدمات مدیریت طرح شبکه های فرعی آبیاری و زهکشی کشور دارد.

بعد از ابلاغ قرارداد از سوی کارفرما (جهاد کشاورزی استان هرمزگان) با مشخص شدن مدیر پروژه, با تشکیل کارگروه اقدام به مشخص نمودن تیم پروژه گردید. تیم پروژه متشکل از کارشناسان خبره و با سابقه در این حوزه می باشند. چارت سازمانی پروژه به شرح ذیل می باشد.

درباره شرکت جاماب

  • شرکت مهندسین مشاور جاماب در سال 1354 با نام شركت مهندسين مشاور عمران و توسعه منابع آب ايران در تهران به ثبت رسيد و در زمينه مطالعات و توسعه منابع آب آغاز به كار نمود و سپس در سال 1365 به شركت مهندسين مشاور جاماب تغيير نام داده و فعاليت نوين خود را با مطالعه مرحله اول طرح جامع آب كشور آغاز نمود و از آن زمان تاكنون با برخورداري از كادر تخصصي مجرب و تجارب حاصله از انجام طرحهاي مطالعاتي مهم ملي و منطقه‌اي، نقش مهمي را در صنعت آب كشور ايفا مي‌نمايد.

آدرس شرکت

  • تهران, خیابان زرتشت غربی, پلاک 42, کد پستی:1415753999
  • تلفن: 88962990-88969710     نمابر:88963103
  • بندرعباس, بلوارامام خمینی, خیابان رسالت شرقی, ساختمان سپاهان, واحد8, کدپستی: 7915867895
  • تلفن:33684668-076